Úprava a farbenie obočia

Úprava a farbenie obočia dokážu ovplyvniť celkový vzhľad tváre. Formovanie obočia sa vykonáva vytrhávaním chĺpkov do požadovaného tvaru pinzetou alebo voskom. Prípravky používané na farbenie obočia a mihalníc sú šetrné a pokožku nepoškodzujú.


Masáž tváre

Hmat je jedným zo základným zmyslov, preto je masáž najpríjemnejším kozmetickým ošetrením. Vedˇ priamy dotyk človeka nemôže nič nahradiť. Masáž tváre ma priaznivý vplyv na omladenie pleti. Pravidelné masírovanie tváre(možno aj raz týždenne)spôsobuje ,že pleť je oveľa pružnejšia, pevnejšia, vrásky sa budú tvoriť oveľa pomalšie a pleť bude uvoľnená. Na tvári sa nachádza veľké množstvo nervových zakončení, preto má masáž tváre blahodarne účinky nielen na nervový systém, ale vplýva aj na celé telo. S pribúdajúcim vekom sa na čele objavujú prvé vrásky, za čo môže oslabenie svalového tkaniva. Vrásky sa vytvárajú aj okolo očí a úst. Pravidelné prevádzanie masáže pomáhajú tento proces starnutia ovplyvniť a oddialiť. Dochádza k zlepšeniu krvného obehu a pružnosti svalov. Pleť si tak zachová svoju pevnosť, pružnosť a mladistvý vzhľad.

Parafínový zábal rúk

Liečivé zábaly rúk sú už roky uznávanou metódou odborníkov, vďaka vynikajúcej schopnosti parafínu ako nosiča účinných látok, ktorý je schopný sa maximálne absorbovať do ľudskej pokožky. Zvyšuje hydratáciu pokožky, vyživuje ,podporuje cirkuláciu krvi, blahodárne pôsobí na šľachy, kosti a klby. Pravidelným používaním sa predchádza prasknutiu kože a tvorbe záderov.

 

Kde nás nájdete?

Mojmírovce, Gábrišova ul. 1881/2A – slepá ulica oproti Polícii

Júlia Slezáková
kozmetika/manikúra/solárium
+421 907 562 817
IČO: 52126463, DIČ:1076378369

Lenka Žoldošová
pedikúra
IČO:52 126 501, DIČ:1083597438

Gabriela Gaboňová
kaderníčka
IČO:53509919, DIČ:1126957568

info@beautysalonjulia.sk