Galvanická žehlička

Galvanická žehlička funguje na báze pozitívneho a negatívneho galvanického prúdu. Galvanický prúd pôsobí do všetkých vrstiev kože, kde vzniká elektromagnetické pole, tým vznikne vibrácia a uvoľnia sa nečistoty, ktoré sa žehličkou vytiahnu von z pleti.

Galvanická žehlička dokáže zjemniť a vyžehliť vrásky. Konečným výsledkom pravidelného ošetrenia je spevnenie pleti a svalov na tvári, krku a dekolte, spomalenie procesu starnutia, pokožka bude svieža, rozjasnená a viditeľne mladšia vzhľadom k skutočnému veku pokožky.

Pri ošetrení sa používajú výhradne gély a krémy, ktoré sú ku galvanickej žehličke určené. Sú to polarizované gély, ktoré sú nosičmi hĺbkových komponentov na intenzívne vyčistenie a hĺbkové vyživovanie pleti. Gély a krémy použité pri ošetrení boli vyvinuté tak, aby redukovali voľné radikály a tým spomaľovali príznaky starnutia pokožky. 

 

Pre koho je určené ošetrenie galvanickou žehličkou?

Žehličku možno použiť na všetky druhy pleti – mladú, zrelú, suchú, mastnú, ale i postihnutou akné, ekzémom, lupienkou i dermatitidou. Galvanická žehlička si analyzuje pleť a podľa toho nastaví intenzitu galvanického prúdu. Pri žehlení sa rozprúdi lymfa, zmiernia sa opuchy a spriechodnia sa póry až k bunkám. Už pri prvom žehlení je cítiť, ako “pleť dýcha” a okamžite sú viditeľné výsledky. 

Ošetrenie pleti galvanickou žehličkou je vhodné, ak je pleť unavená, mdlá, odrážajú sa na nej zdravotné problémy, starosti, stres a negatívne vplyvy životného prostredia, póry sú upchané a pokožka nedýcha. Prednosťou galvanickej žehličky je, že vďaka jej regeneračným účinkom zjednotí farbu pleti, a nie je teda potrebné používať make-up.

Koľko ošetrení je potrebných?

Ošetrenie doporučujeme opakovať 5-10-krát v týždňových intervaloch. Môže sa robiť samostatne alebo v rámci kompletného kozmetického ošetrenia. Výsledkom je výrazné zjemnenie vrások, zjemnenie pórov a mladistvý vzhľad.

Kontraindikácie ošetrenia:

Gravidita, ožarovanie, kardiovaskulárne ochorenia

 

Kde nás nájdete?

Mojmírovce, Gábrišova ul. 1881/2A – slepá ulica oproti Polícii

Júlia Slezáková
kozmetika/manikúra/solárium
+421 907 562 817
IČO: 52126463, DIČ:1076378369

Lenka Žoldošová
pedikúra
IČO:52 126 501, DIČ:1083597438

Gabriela Gaboňová
kaderníčka
IČO:53509919, DIČ:1126957568

info@beautysalonjulia.sk