Manikúra

Množstvo žien nie je spokojných s kvalitou svojich nechtov. Môže za to genetika ,hormonálne zmeny i choroby. No ani páni by nemali zabúdať na svoje ruky…Základná úprava nechtov predstavuje klasická manikúra. Znamená to ošetrenie nechtovej kožičky, upravenie tvaru nechtu, jeho preleštenie a lakovanie lakom. Je to spôsob ako nechty upraviť na akúkoľvek príležitosť .skrýva sa v nej jednoduchosť a ležérnosť. Pre dámy ,ktoré sa boja experimentovať a pre pánov, ktorý chcú vyzdvihnúť svoju eleganciu je klasická manikúra najlepšou voľbou ako si dať upraviť nechty.

Gélové nechty

Sú vhodné pre dámy, ktoré nie sú spokojné s dĺžkou, prípadne tvarom vlastných nechtov. Ide o predĺženie nechtov buď pomocou umelých tipov alebo šablón a spevnenie gélom, následná aplikácia farebného gélu, prípadne doplnenia zdobením. Tvar a dĺžka závisí od aktuálnych trendov, želaní zákazníčky ale i tvaru prstov. Táto metóda vydrží 3-4 týždňov. Ušetrí starosti s úpravou nechtov. Dlhšie intervaly medzi dopĺňaním gélu neodporúčame. Odrastené nechty sú náchylné na lámavosť, odlupovanie gélu od platničky.

Japonská manikúra

Je technika starostlivosti o prírodné nechty. Princíp leštenia nechtov vychádza z dávnej histórie japonských predkov, ktorí sa starali o svoje nechty už pred mnoho stovkami rokov. Táto technika starostlivosti o vlastné nechty je vhodná pre každý typ nechtov. Dokáže si poradiť s nechtami rozštiepenými, lámavými a aj pomaly rastúcimi. Je regeneračnou kúrou pre nechty, ktorým poskytuje množstvo vitamínov a minerálov. Na povrchu nechtu tvorí vrstvu, ktorá tieto látky udržiava v jeho vnútri a navonok pôsobí ako ochranný štít a bráni mechanickému poškodeniu. Je určená pre jemné, krehké, lámavé a štiepajúce nechty, ktoré potrebujú posilniť a zregenerovať. Taktiež i pre zdravé nechty, pre lesk a dokonalú manikúru. Celá metóda využíva čisto prírodné produkty ako su včelí vosk ,materina kašička, kremičitá hlinka alebo prášok z lastúr.

Kde nás nájdete?

Mojmírovce, Gábrišova ul. 1881/2A – slepá ulica oproti Polícii

Júlia Slezáková
kozmetika/manikúra/solárium
+421 907 562 817
IČO: 52126463, DIČ:1076378369

Lenka Žoldošová
pedikúra
IČO:52 126 501, DIČ:1083597438

Gabriela Gaboňová
kaderníčka
IČO:53509919, DIČ:1126957568

info@beautysalonjulia.sk