Tak ako o pleť a nechty, tak sa treba starať aj o Vašu "korunu krásy". Vlasy sú 1. poznávací znak Vašej osobnosti.

1. Správnym strihom Vám zalichotíme na vzhľade a zároveň vykorigujeme menšie nedostatky. Pre zdravie vlasov a ich končekov sa odporúča strihanie u žien a detí každých 6 – 12 týždňov. U pánov podľa potreby 2 – 6 týždňov. Deti si za odmenu odnesú so sebou nie len účes ale aj malú hračku alebo sladkú pozornosť.
 
2. Odtieňom farby a jej podtónom vieme zvýrazniť tón pokožky, farbu očí a rozžiariť osobnosť. Farba prirodzene odrastá cca 1cm za 1 mesiac. Pravidelné dofarbovanie zaručí 100 percentný výsledok a odporúča sa každých 6 – 8 týždňov dofarbiť už len vyrastené vlasy.
 
3.  BALLAYAGE je zosveovacia technika, ktorá je plynulá, bez výrazného farebného prechodu. Vlasy sú zosvetlené po ich celej dĺžke až ku koncom. Postupný prechod zaručí plynulé odrastanie zosvetlených vlasov. Dorábka stačí každých 4 – 9 mesiacov.
 
4. OMBRÉ je zosvetlovanie vlasov s väčším farebným rozdielom sústredení hlavne v koncoch. Odporúčaná dorábka tiež každých 4 – 9 mesiacov.
 
5. MIKROMELÍR je melír robený po veľmi tenkých pramienkoch, ktorý vo výsledku vyzerá ako plynulé zosvetlenie vlasov s minimálnym rozdielom k prirodzenej farbe. Najkrajší výsledok je na prirodzených, nefarbených svetlo hnedých alebo blond vlasoch. Dorábka každých 4 – 7 mesiacov.
 
6. FARBENIE TÓN V TÓNE je jemné presvetlenie alebo farbenie vlasov rozdelených do sekcií s minimálnym farebným rozdielom. Dorábka 4 – 8 týždňov.
 
7. BRAZÍLSKY KERATÍN COCOCHOCO
Vlas sa skladá z prírodného keratínu, ktorý sa umývaním, farbením a zosvetlovaním prirodzene stráca, vymýva sa. Brazílsky keratín je zložka, ktorá prirodzený keratín nahrádza, dopĺňa na miestach, kde už nie je. Ošetruje, zaceluje a vyrovnáva štruktúru vlasu na 3 – 5 mesiacov. Z vlasov sa prirodzene vymýva a dopĺňa sa podľa potreby. Bez dopĺňania sa vlasy po niekoľkých mesiacoch vrátia do pôvodného stavu.
 
8. SVADOBNÉ A SPOLOČENSKÉ ÚČESY podľa želania. Poradíme aký štýl a typ sa hodí klientke podľa tvaru tváre, smeru rastu a kvality vlasov. Taktiež podľa zvoleného strihu šiat alebo oblečenia.
 
9. KOREKCIE ALEBO PREMENY sú zmeny farby vlasov po ich celej dĺžke. Napríklad zosvetlenie z čiernych na svetlo hnedú. Zosvetlený vlas má tendenciu neprijať ďalší farebný pigment. Preto treba zopakovať už len klasické farbenie na daný odtieň aspoň po 4 týždňoch od korekcie.
 
10.MASÁŽ HLAVY a krčnej chrbtice spojená s umývaním je zameraná na relax a uvoľnenie celého nervového systému. Pravideľná masáž zmierňuje bolesť hlavy, predchádza migrénam, spomaľuje vypadávanie vlasov, zrýchľuje rast vlasov a to tak, že prekrvuje vlasovú pokožku. 

Kde nás nájdete?

Mojmírovce, Gábrišova ul. 1881/2A – slepá ulica oproti Polícii

Júlia Slezáková
kozmetika/manikúra/solárium
+421 907 562 817
IČO: 52126463, DIČ:1076378369

Lenka Žoldošová
pedikúra
IČO:52 126 501, DIČ:1083597438

Gabriela Gaboňová
kaderníčka
IČO:53509919, DIČ:1126957568

info@beautysalonjulia.sk